قمیت و فروش میلگرد استنلس استیل

میلگرد استنلس استیل نوعی میلگرد بدون آج می باشد که جنس آن از فولاد ضدزنگ است. تفاوت عمده این نوع میلگرد با میلگرد ساده فولادی در ترکیب شیمیایی و خواص آنهاست که باعث مقاومت بالای آنها به خوردگی می گردد. در این میلگرد ها به جز آهن (به عنوان فلز پایه) و کربن ( به عنوان عنصر اصلی آلیاژ سازی فولاد) از کروم استفاده شده است. چهارمین عنصر آلیاژی مهم در این آلیاژ ها نیکل می باشد.
لازم به ذکر است که میلگرد ضدزنگ (Stainless Steel) در بازار ایران به نام میلگرد استیل شناخته می شود.
قیمت فروش میلگرد استنلس استیل در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این میلگرد ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع میلگرد استنلس‌استیل در لیست زیر، قیمت آن را مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت خرید این نوع میلگرد اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت استنلس استیل به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

استانداردهای تولید فولاد این نوع میلگرد همانند میلگرد آجدار و میلگرد ساده در کشورهای مختلف متفاوت است .در هر استاندارد طبقه بندی مشخصی برای خواص مکانیکی فولاد ها دارد

قیمت میلگرد استنلس استیل

قیمت میلگرد استیل با توجه به کیفیت آن و میزان کروم استفاده شده در آن متفاوت می باشد که از طریق تماس با کارشناسان فروش سایت می توانید از آن مطلع گردید.

*** شماره تماس: 54774 – 021

Call Now Button