قیمت و فروش انواع میلگرد آجدار

میلگرد آجدار میله استیل تقویت شده ای است  دارای دنده عمودی و دنده عرضی بر روی سطح برای کاربرد آسان در آرماتور بتونی است. از این رو به عنوان میله های فولادی یا میله ای نوار یا میلگردهای فولادی تغییر شکل شناخته می شود. نوار استیل تقویت شده با میله سیم فولادی کربن کشیده یا داغ ، پایان گالوانیزه یا آسیاب سیاه ساخته شده است. ما میله های فولادی تقویت شده با کیفیت را برای مهندسی سازه بتونی و ساخت قطعات مختلف ساختمانی تهیه می کنیم، محصولات نهایی می توانند کویل گرد یا اندازه مستقیم باشند.

نوار فولادی نوار مارپیچ برای خاصیت مقاومت در برابر خوردگی میلگرد آجدار در بعضی مواقع گالوانیزه شده است که گاها برای تأمین شرایط کار کار می کند. بیشتر ، از آنجا که این میله سنگین است و تقریباً بدون در نظر گرفتن زنگ زدگی یا خوردگی در داخل دیوار استفاده می شود ، فقط در سطح کمی روغن ریزی می شود.

میلگرد آجدار همانند میلگرد ساده و میلگرد استنلس استیل ، فولادی هستند که برای جبرای مقاومت کششی پایین از آن استفاده میکنند نام دیگر میلگرد ، آرماتور می باشد .از آنجایی که فولاد به کار رفته در سازه های بتن آرمه به شکل سیم یا آرماتور می‌باشد، با آن فولاد میلگرد گفته می شود.

قیمت میلگرد آجدار

برای اطلاع از قیمت میلگرد و فروش میلگرد آجدار می توانید با کارشناسان فروش سایت تماس حاصل فرمائید.

*** شماره تماس: 54774 – 021

Call Now Button