امروز : چهارشنبه 2 خرداد 1403

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان:  

ثابت

قیمت میلگرد نیک صدرا توس:  

65 تا 80 تومان

افزایش

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

50 تومان در برخی سایزها

افزایش

قیمت میلگرد اردبیل:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تا 150 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد حسن رود:  

50 تومان

افزایش

فولاد میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد راد همدان:  

50 تومان

افزایش

قیمت ورق فلزی | فروش ورق فلزی

ورق فلزی را می توان بعنوان فلزی تعریف کرد که به قطعات باریک و مسطح شکل داده شده است. این یکی از اشکال اولیه است که در ساخت فلزکاری بکار می رود و می توان آن را به اشکال و فرم های مختلفی خم و برش داد. اشیای مختلفی با استفاده از ورق های فلزی ساخته می شوند. ضخامت می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد. اگرچه برش های خیلی باریک از ورق های فلزی را می توان فویل در نظر گرفت اما ورق هایی با ضخامت کم‌تر از 1.4 اینچ یا سانتی متر را می‌توان ورق در نظر گرفت. در ادامه انواع ورق فلزی و قیمت ورق فلزی را بررسی می کنیم. .

انواع ورق فلزی

با توجه  به کاربردهای گسترده ای که ورق های فلزی در صنایع مختلف دارند آنها را در انواع مختلفی تولید و روانه بازار می کنند. هر یک از انواع ورق های فلزی با توجه به خواص و ویژگی هایی که دارد در موارد خاصی به مصرف می رسد. در ادامه به معرفی انواع ورق فلزی پرداخته شده است.

فروش و قیمت ورق فلزی گرم

ورق فلزی گرم که نام دیگر آن ورق سیاه می باشد یکی از انواع ورق های فلزی است  که برای رسیدن به ضخامت استاندارد مورد نظر در فرآیند تولید این نوع از ورق شمش وارد کوره می شود و طی مراحلی با دمای بالای 900 درجه سانتی گراد تولید می شود که بر اساس شاخص ST   میزان کربن موجود در ورق می توان به کیفیت آن پی برد که با توجه به این امر قیمت ورق و کاربرد آن می تواند متفاوت باشد. ورق سیاه دارای دو نوع ورق سیاه صنعتی و ورق سیاه معمولی است و با استاندارد های مختلف تولید می شود. قیمت ورق فلزی سیاه با توجه به وزن این نوع ورق و قیمت جهانی آهن تعیین می شود. .

فروش و قیمت ورق فلزی سرد

برای تهیه ورق سرد که به آن ورق روغنی هم گفته می شود، بر خلاف ورق گرم نیازی به دمای بالا نمی باشد و قبل از اینکه وارد مرحله نورد گردد یک مرحله اسیدشویی انجام می گردد سپس در دمایی بین دمای اتاق و 200 درجه سانتی گراد وارد مرحله نورد می گردد.  قیمت ورق فلزی سرد نیز مانند دیگر ورق های فلزی وزن استاندارد ویژه ای دارد و با آهن معمولی تقریبا وزن یکسانی دارد و به عوامل مختلفی  بستگی دارد. .

فروش و قیمت ورق فلزی طرح دار

ورق فلزی طرح دار برای دکوراسیون داخلی و خارجی اماکن مسکونی و تجاری به کار می رود. امکان ایجاد طرح های متنوع و گوناگونی بر روی آن وجود دارد .یکی از روش های متداول برای ایجاد طرح و تصویر بر روی ورق ها،روش برش لیزری است. قیمت ورق فلزی طرح دار بر اساس طرح و ابعاد آن قیمت متفاوتی دارد

فروش و قیمت ورق فلزی رنگی

ورق فلزی رنگی یکی دیگر از انواع ورق های فلزی می باشد که آن را در جنس های مختلف تولید و رنگ آمیزی می کنند. وجود یک لایه پوشش رنگی در این نوع از ورق ها باعث بالاتر استحکام و دوام ورق می شود و آن را از آسیب های احتمالی مانند زنگ زدن و خوردگی محافظت می کند. تنوع رنگ در این نوع از ورق ها بسیار زیاد است و از آنها در موارد مختلفی مانند ساخت خودرو، ساخت لوازم خانگی، ساخت حفاظ های مختلف و … استفاده می شود.

فروش و قیمت ورق فلزی نازک

ورق فلزی نازک ورقی است که دارای ضخامت بسیار کمی می باشد و در صنایع مختلف در جاهایی که نیاز به ورق های با ضخامت کم می باشد استفاده می گردد. ورق فلزی نازک را برای انواع ورق های مختلف مانند ورق های استیل، ورق های گالوانیزه و … تولید می کنند. ورق آلومینیوم نازک به علت وزن سبکی دارد و همچنین مقاومت و دوام بالا از ورق های محبوب و پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. ورق نازک گالوانیزه نیز به علت خواص ویژه ای که دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و برای استفاده از آن نیاز به جوشکاری دقیق می باشد.

فروش و قیمت ورق استیل

همانگونه که از نام این ورق پیداست از جنس استیل ساخته شده به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و سختی بالا و مناسب نگهداری موادشیمیایی که خاصیت خورندگی بالایی دارند، صنایع پتروشیمی، مواد غذایی است و ضخامت این ورق ها پایین بوده و زیبایی و براق بودن نیز یکی دیگر از ویژگی های آن می باشد.

فروش و قیمت ورق های پانچ شده

بسته به نیاز مشتری ، از انواع مختلف ورق های موجود در بازار آهن، اشکال مختلف با قطرهای متفاوتی و با فواصل مورد نظر ایجاد می گردد در مواردی مانند ساخت دیواره دستگیره راه پله ها ، ساخت دیوارهای امنیتی و … استفاده می گردد. طرح های گوناگونی را به وسیله ورق پانچ شده می توان روی نمای ساختمان اجرا کرد. پانچ ورق های فلزی را با استفاده از دستگاهی کامپیوتری انجام می دهند که با قرار دادن ورق ها در زیر این دستگاه و ایجاد فشلر طرح های مورد نظر به صورت اتوماتیک بر روی ورق ایجاد می گردد. .

فروش و قیمت ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه نوعی از ورق فولادی است که از ورق سرد تولید می شود و در ضخامت و عرض های متنوع به صورت رول و برش خورده عرضه می گردد. به دلیل زنگ زدگی ورق های فلزی در مجاورت با رطوبت ، ورق گالوانیزه با پوششی از جنس روی در دو طرف آن ساخته می شود که موارد استعمال این ورق در فضاهایی مانند سقف گلخانه ها، شیروانی و… می باشد. خاصیت ضد زنگ بودن ورق گالوانیزه باعث تقاضای بالای آن شده است و به همین دلیل نوسان قیمت زیادی دارد. قیمت ورق فلزی گالوانیزه نیز مانند دیگر محصولات فولادی متاثر از قیمت جهانی آهن می باشد و با توجه به وزن آن قیمت گذاری می شود. .

فروش و قیمت ورق مسی

ورق مسی صفحه هایی از جنس مس هستند و با ضخامت های گوناگونی تولید می شوند. ورق مس به دلیل جنس آلیاژ های آن، حرارت را به آسانی از خود عبور می دهد به همین دلیل در مواردی که باید حرارت به راحتی انتقال داده شود از آن استفاده می کنند.

تفاوت ورق فولادی نورد سرد و گرم

این تفاوت ناشی از اختلاف در پروسه تولید است. از آغاز کار فولاد با روش‌های متفاوت ساخته می شود و تغییر شکل می دهد. در آغاز با استفاده از دو غلتک چدنی فلز هایی مثل سرب و قلب را تغییر می دادند و بعد غلتک هائی در ابعاد بزرگتر به وجود آمد. به مرور زمان نورد گرم به وجود آمد و روشن شد که غلتک در اندازه های بزرگ کارایی نورد بهتری انجام می‌دهند. اما اصطلاح نورد سرد از عمل ذوب کردن شمش آهن و سایر متریال اولیه به توسط کوزه های ریخته گری پدید آمد. تفاوت این دو روش نورد گرم و نورد سرد در ابتدای پروسه تولید مشخص می‌شود و ربطی به تولید کارخانه یا سایر موارد ندارد

ورق نورد گرم در حرارت زیاد توسط غلتک‌های خط نبرد، تولید می‌شود. فرآورده ‌هایی که به طریق نورد گرم تولید می‌شوند و در دمای بالا ایجاد می گردند دربردارنده قطعات ساختاری مثل تیرآهن ها، ریل ها قطعات خودرو و تجهیزات صنعتی می باشد. مشتریان ورق گرم توجهی به شکل ظاهری آن ندارند استحکام و خصوصیات مکانیکی برق برای آنها اهمیت دارد.

نکاتی در مورد ورق نورد سرد و فروش آن

ورق روغنی اسم دیگر ورق نورد سرد است که در بازار مطرح می‌شود علت اصلی این نامگذاری روغنی است که به خاطر جلوگیری از زنگ زدگی به ورق قبل از ورود به مرحله نورد سرد زده می‌شود. به طور کل اندازه ها و زوایای ورق سرد نسبت به ورق گرم بسیار دقیق تر است. باید اشاره کرد که مقاومت ورق سرد نیز بیشتر بوده و در نتیجه اکثر سطح قطع شده آن به صورت مستطح، دایره ای و مربع است. فرآورده‌ های نورد سرد به دو شکل شیت یارول حاصل می شوند. ورق، تسمه، میله و… از پرکاربردترین فرآورده‌های نورد سرد است که در پروسه کشش سرد و نورد چرخشی سمباده داده می شوند و پوشش می خورند. ورق نورد سرد که از جنس فولاد می باشد برای تولیدات مهندسی که احتیاج به تحمل فشار زیاد و روکش خورده دارد به کار می‌آید. قطعاتی که احتیاج به موج دار کردن، خمکاری و شیاردهی دارند عبارت اند از قالب های ساختمانی، قطعات اتومبیل ها وهواپیماها و …. مجموعه حرفه ای آرسیس فولاد اطلاعات جامعی درباره انواع ورق سرد و گرم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

قیمت ورق فلزی

قیمت ورق فلزی

آلیاژهای ورق سرد و گرم

برای ورقه گرم از آلیاژ ۳۷  stاستفاده می شود. برای ورق نورد سبز با توجه به آلیاژ به کار رفته در آن سه دسته ورق تولید خواهد شد: ورق معمولی در آلیاژ  ۱۲.st ورق کششی با آلیاژ۱۴  .st ورق نیم کششی در آلیاژ ۱۳st

طریقه خرید ورق پانچ سیاه

کارشناسان ما در مجموعه آرسیس فولاد با در دسترس قرار دادن قیمت ورق، ویژگی های محصول، ضوابط پرداخت، زمان دقیق بارگیری و سایر موارد را با جزئیات در فاکتور مربوطه در اختیار شما قرار خواهند داد. پس از تائید کرایه و موافقت از طرف مشتری گرامی، بار مطابق مشخصات خاص مشتری در زمان مقرر شده ارسال خواهد شد. با توجه به تغییرات روزانه در قیمت ورق محصولات برای آگاهی از قیمت به روز با کارشناسان ما در بخش فروش آرسیس فولاد تماس حاصل فرمائید.

قیمت ورق فلزی

با توجه به نوسانات قیمت ارز برای دریافت قیمت ورق فلزی، فروش میلگرد، فروش تیرآهن، قیمت نبشی و قیمت ناودانی با کارشناسان سایت آرسیس فولاد در تماس باشید. پس از استعلام قیمت محصول توسط شما، کارشناس، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را در قالب پیش فاکتور به اطلاع شما می‌رسانند. پس از تایید پرداخت، واحد ترابری و لجستیک آرسیس فولاد دستور بارگیری و ارسال بار را دریافت می‌کند؛ و بعد از تایید قیمت کرایه از سوی مشتری، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، اقدام می‌کند.

همچنین بخوانید: قیمت انواع نبشی و ناودانی

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 12 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم150000
میلگرد 14 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم148000
میلگرد 16 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم149000
میلگرد 18 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم-
میلگرد 20 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم146000
میلگرد 22 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم146000
میلگرد 25 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم146000
میلگرد 28 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم146000
میلگرد 32 ذوب آهن اصفهانشاخه آجدارA3کیلوگرم-