امروز : چهارشنبه 2 خرداد 1403

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان:  

ثابت

قیمت میلگرد نیک صدرا توس:  

65 تا 80 تومان

افزایش

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

50 تومان در برخی سایزها

افزایش

قیمت میلگرد اردبیل:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تا 150 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد حسن رود:  

50 تومان

افزایش

فولاد میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد راد همدان:  

50 تومان

افزایش

اخبار آهن آلات

لوله کالوپ _ شرکت لوله سازی کالوپ

بهناز میرلوحی
sharif sharif 1399/01/14 0

شرکت لوله سازی کالوپ یک شرکت تولید کننده لوله در کشور است که از سال 1361 تاسیس شد. این شرکت با همکاری شرکت Kusakabe ژاپن به تولید لوله های فولادی گاز، آب و نفت در شهرک صنعتی کاوه در شهرستان ساوه پرداخت. در ابتدای تاسیس، این شرکت به صادرات بخشی از محصولات خود به کشورهای اروپایی مانند اتریش و آلمان…

شرکت لوله سازی کالوپ یک شرکت تولید کننده لوله در کشور است که از سال 1361 تاسیس شد. این شرکت با همکاری شرکت Kusakabe ژاپن به تولید لوله های فولادی گاز، آب و نفت در شهرک صنعتی کاوه در شهرستان ساوه پرداخت. در ابتدای تاسیس، این شرکت به صادرات بخشی از محصولات خود به کشورهای اروپایی مانند اتریش و آلمان می پرداخت، اما صنایع نفت و گاز داخلی نیز تقاضای خود را برای محصولات افزایش دادند و در نتیجه این کارخانه در جهت تولید لوله هایی جهت پروژه های نفت و گاز گسترش یافت.

 شرکت کالوپ  قادر گشته است تا انواع لوله های نفت و گاز را بر طبق آخرین استانداردهای روز دنیا تولید و به بازار عرضه کند. این شرکت تمام فرآیندهای سنجش و تست های آزمایشگاهی مانند تست التراسونیک، هیدروتست و انواع تست های شیمیایی و فیزیکی را برای آماده سازی ورق ها، عملیات جوشکاری و دیگر فرآیندها را بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا انجام می دهد.

شرکت کالوپ با تکیه بر شعار مشتری مداری و توانمندی پرسنل خود توانسته است میزان تولید خود را به 240 هزار تن در سال برساند. این شرکت لوله هایی با روش درزجوش و با قطر 6 تا 14 اینچ و ضخامت 4 تا 10 میلی متر تولید می کند. این شرکت در سال 1381 در شهرک سگزی اصفهان به احداث شرکت تولید لوله اسپیرال و لوله های فولادی ERW اقدام نمود. شرکت کالوپ در سال 1383 نیز موفق به نائل آمدن به استاندارد API  گشت و توانست بیش از 5000 کیلومتر لوله را برای شبکه نفت و گازرسانی به بهره برداری برساند.

لوله کالوپ

امکانات شرکت کالوپ

در راستای نیل به اهداف تعیین شده شرکت، به طور کلی امکانات و بخش های مختلف کارخانه در 8 بخش عمده  تقسیم شده است:

  • عملیات تولید
  • کنترل فرآیند تولید
  • کنترل کیفی مواد اولیه و محصولات
  • انبارش کلاف و لوله
  • بخش آزمایشگاه
  • واحد کالیبراسیون
  • تجهیزات خط تولید
  • ایستگاه های مختلف کنترل کیفیت

محصولات شرکت کالوپ

شرکت لوله سازی کالوپ به تولید انواع لوله های اسپیرال، لوله های فولادی ERW و مقاطع سازه های فولادی می پردازد که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته شده است.

لوله ها برای مصارف گاز، نفت و پتروشیمی

لوله های فولادی ERW که دارای قطر6 تا 16 اینچ می باشند در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع لوله ها دارای یک درزجوش مستقیم هستند. این لوله دارای استانداردهای تولید IPS، API 5L PSL2 و IGS می باشد.

لوله های اسپیرال شرکت کالوپ

لوله اسپیرال با قطر 4 تا 32 میلی متر و ضخامت 4 تا 10 میلی متر و وزن 68.34 تا 97.197 از دیگر محصولات این شرکت می باشد.

مقاطع سازه های فولادی

مقاطع ساختمانی توخالی با روش نورد سرد تولید می شوند و به شکل های کروی، مربع و مستطیلی وجود دارند و با نام مقاطع HSS شناخته می شوند. این مقاطع در مقایسه با مقاطع معادل باز بسیار سبک و دارای سطح کم می باشند. طراحی این مقاطع به گونه ای است که از ایجاد هر گونه خوردگی در آن ها جلوگیری می کند. استاندارهای این مقاطع بر طبق ASTM A500 و EN 10219 می باشد.

شما می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت لوله فلزی، قیمت و نحوه فروش میلگرد، فروش نبشی، فروش ناودانی و فروش ورق فلزی با کارشناس آرسیس فولاد تماس بگیرید.


برچسب‌ها: