ورق فولادی A283

ورق فولادی A283 از جمله پرمصرف‌ترین ورق های فلزی در صنعت محسوب می‌شود و در گریدهای مختلف A283 Gr D و A283 Gr A تولید و در بازار عرضه می‌شود. اصلی‌ترین علت ایجاد شدن گریدهای مختلف این نوع ورق فلزی در میزان مقدار کربن آن است.

ورق فولادی A283 یک ورق کم کربن به‌شمار می‌آید و برای انواع سازه‌های گوناگون اعم از صنعت پل سازی و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار می‌ گیرد. شایان ذکر است جوشکاری این نوع ورق‌ های فلزی مطابق با استانداردهای جهانی صورت می‌گیرد.

کاربردهای ورق فلزی A283

همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد، این نوع ورق در صنایع گوناگون به‌کار گرفته می‌شود، از جمله این صنایع می‌توان به صنعت مخزن سازی، نفت، گاز، پتروشیمی، کشتی سازی و اسکله سازی اشاره کرد.

در ساختار ورق فلزی A283 24 درصد کربن و عناصر دیگری همانند گوگرد، فسفر و مس جای گرفته است.  ورق فلزی A283 مقاومت کششی پایه کم و متوسط را نیز دارا می ‌باشد.

کشورهای تولید کننده ورق فولادی A283

  • شرکت فولاد مبارکه (تولید داخلی)
  • کشورهای شرق آسیا (چین و کره جنوبی)
  • کشورهای اروپایی (اوکراین، بلژیک، آلمان)

ورق A283 در عرض های 1.5، 2، 2.5 و غیره در بازار عرضه می‌ شود. تمامی ورق ‌های آلیاژی به شرط آنالیز در مبدا و مقصد به صورت نمونه‌ برداری از ورق با حضور بازرسین ما و شما امکان پذیر است.

قیمت ورق فلزی

قیمت ورق فلزی A283 بر اساس ابعاد و اندازه ها و همچنین وزن آن‌ها محاسبه می شود. قیمت این ورق‌ها تحت تأثیر نوسانات بازار قرار دارند، بنابراین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از آخرین قیمت ورق فلزی  A283 آن با مجموعه آرسیس فولاد در تماس باشید.

همچنین پس از استعلام قیمت می‌توانید، برای علاوه بر ورق فلزی می‌توانید برای دریافت قیمت میلگرد، قیمت تیرآهن، قیمت نبشی و قیمت ناودانی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

*** شماره تماس: 54774-021

Call Now Button