ورق سیاه برشی

ورق سیاه برشی از جمله کلیدی‌ترین محصولات فولادی در صنعت ساخت و ساز به‌حاسب می‌آید که کاربردهای مختلفی دارند. این نوع ورق‌ها ضد زنگ هستند و در مناطقی که بارش زیادی در طول سال به خود می‌بیند و یا حتی به عنوان جنبه زیبایی در برای پوشش سقف مورد استفاده قرار می‌گیرند. جالب است بدانید از این نوع ورق به عنوان ماده اولیه در تهیه لوله و پروفیل بهره گرفته می‌شود. به‌طور کلی، ورق سیاه در دو روش کاربرد دارد:

  • تولید نورد سرد
  • تولید نورد گرم

نحوه تولید ورق سیاه برشی

ورق‌ های سیاه برشی به‌صورت نورد گرم به صورت نورد گرم با ماده اولیه تختال به مرحله تولید می رسد به این صورت که تختال فولادی تحت حرارت بالا (حدود ۱۲۸۰ درجه) نورد می شود. حرارت وارد شده منجر به افزوده شدن عرض محصول و کاسته شدن ضخامت آن می‌شود. بعه‌طور کلی کالای تولید شده تا رسیدن به ضخامت های ۱٫۶ الی ۱٫۸ در فرآیند عملیاتی قرار می‌گیرد حرارت وارده بسیار بالا و شیوه تولیدی در نهایت منجر به مات شدن سطح ورق های تولیدی خواهد شد که در مرحله نهایی به صورت کلاف هایی فولادی بسته بندی می شوند.

کاربرد انواع ور‌ق سیاه برشی

به‌دلیل میزان مقاومت بالا و باعث می‌شود در بین محصولات فولادی در جایگاه بالایی قرار داشته باشد. از جمله کاربرد آن می‌توان به ساختمان سازی، ساخت و ساز، ساخت مخزن‌های بزرگ و تانکر، خودرو سازی، کشی سازی، لوازم خانگی و بسیاری دیگر اشاره کرد. شایان ذکر است از این نوع ورق در اتصالات، پل سازی و حتی لچکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کالاهای تولیدی ورق های سیاه برشی

ورق های سیاه در مدل‌های ST37 و ST52 تولید می‌شوند و به‌خاطر ویژگی‌های خاص همانند مقاومت و کیفیت بالا به عنولان یک ماده با ارزش شناخته می‌شود. این ماده به‌واسطه دستگاه‌های برش ویژه اعم از گیوتین در اندازه‌های دل‌خواه سفارش داده می‌شوند.

قیمت ورق سیاه برشی

قیمت ورق‌ های سیاه برشی با توجه به قیمت محصول اولیه و همچنین دستگاه مورد استفاده جهت برش قیمت های مختلفی دارد. شما می‌توانید برای اطلاع از استعلام قیمت ورق فلزی، قیمت و نحوه فروش میلگرد، قیمت نبشی و قیمت ناودانی با کارشناسان آرسیس فولاد تماس بگیرید.

*** شماره تماس: 54774-021

Call Now Button