قیمت و فروش میلگرد ساده

میلگرد به عنوان فولاد تقویت کننده شناخته می شود ، یک نوار یا سیم فولادی است که به عنوان وسیله تنش در بتن مسلح و سازه های سنگ تراشی تقویت شده برای کمک به بتن تحت فشار زیاد است ، اما از میلگرد مقاومت کششی سازه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد ، میلگرد لپ ها یا تورفتگی ها تغییر شکل یافته است تا پیوند بهتری با بتن برقرار کرده و خطر لغزش را کاهش می دهد. به زبان ساده میلگرد هایی که دارای آج نیستند میلگرد ساده می نامند در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین بتن استفاده می گردد. میلگرد ساده دارای برگ شناسنامه بوده که در آن آنالیز محصول آورده شده است. قطری که در برگ شناسایی این محصول ذکر شده قطر اسمی آن است، اکثر از موارد مصرف این نوع میلگرد نیز میتوان  در صنعت و ساختمان سازی نام برد همچنین برای جوشکاری میلگرد ساده بایستی شرایط پیش گرم طبق استاندارد ملی ایران ISIRI 3131 رعایت شود.

در هر کشور فولاد میلگرد با استاندارد های متفاوتی تولید می شوند قسمت عمده فولادهای آرماتور ایران که توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شوند با استاندارد روسی مطابقت دارند و به سه دسته تقسیم بندی می شوند.

– A1این نوع فولاد نوع صاف بوده و مقاومت تسلیم و مقاومت کششی آن به ترتیب ۲۳۰۰ و۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می‌باشد

– A2 نوع صاف بوده و مقاومت تسلیم و مقاومت کششی آن به ترتیب ۲۳۰۰ و۳۸۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می‌باشد

– A3 نیز از نوع آجدار با مقاومت تسلیم ۴۰۰۰ و مقاومت کششی ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می‌باشد

موارد کاربرد میلگرد ساده

این محصول به عنوان میلگرد دورپیچ دراعضای سازه ای بتن آرمه یا ساختمان های بتن آرمه شفت های صنعتی و در نما مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از رایج ترین اشتباهات در ساختمان سازی استفاده از این نوع میلگرد به عنوان میلگرد حرارتی در ساختمان است زیرا از نظر سختی میلگرد ساده در رده نرم قرار می گیرد وظیفه عمده این میلگردها جلوگیری از تنش های ناشی از جمع شدگی و حرارت بتن است ولی بدلیل نرم بودن آن گزینه مناسبی برای این منظور نیست.

قیمت میلگرد ساده

قیمت میلگرد ساده همانند میلگرد آجدار و میلگرد استنلس استیل با توجه به کیفیت خوب این میلگردها بسیار مناسب هستند.

*** شماره تماس: 54774 – 021

Call Now Button