امروز : شنبه 9 مهر 1401

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد خرمدشت تاکستان:  

ثابت

قیمت میلگرد نیک صدرا توس:  

65 تا 80 تومان

افزایش

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد پرشین فولاد:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

50 تومان در برخی سایزها

افزایش

قیمت میلگرد اردبیل:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تا 150 تومان

افزایش

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد حسن رود:  

50 تومان

افزایش

فولاد میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد راد همدان:  

50 تومان

افزایش

قیمت میلگرد هشترود

قیمت میلگرد هشترود

خرید و فروش با بهترین قیمت میلگرد هشترود در بازار توسط دفتر فروش آرسیس فولاد. برای ثبت سفارش و همچنین اطلاع از قیمت لحظه ای امروز و دریافت تاییدیه با کارشناس فروش شرکت در تماس باشید.

فولاد هشترود
آخرین بروزرسانی : 26 می 2021

چاپ

سایز میلگردحالتآنالیزواحدقیمت (ریال)
میلگرد 8 هشترودشاخه آجدارA2کیلوگرم149500
میلگرد 10 هشترودشاخه آجدارA2کیلوگرم148500
میلگرد 12 هشترودشاخه آجدارA3کیلوگرم147000
میلگرد 14 هشترودشاخه آجدارA3کیلوگرم145500
میلگرد 16 هشترودشاخه آجدارA3کیلوگرم145500
میلگرد 18 هشترودشاخه آجدارA3کیلوگرم145500
میلگرد 20 هشترودشاخه آجدارA3کیلوگرم145500
میلگرد 22 هشترودشاخه آجدارA3کیلوگرم145500
طریقه تشخیص میلگرد فولاد هشترود، علامت حک شده (FSD-CT) بر روی میلگردها می باشد. علامت اختصاری  میلگرد هشترود

مجتمع فولاد هشترود که در استان آذربایجان شرقی واقع شده و بعضا آن را با نام کارخانه فولاد هشترود تبریز نیز در بازار می شناسند، تولید کننده انواع میلگرد آجدار با کیفیت با استاندارد آ2 و آ3 می باشد و به دلیل نزدیکی این کارخانه با مرزهای شرقی و شمال شرقی ایران، متقاضیانی را برای صادرات به کشورهای ترکیه، عراق (کردستان عراق) و ارمنستان دارد.

خریداران و مشتریانی که قصد سفارش این محصول برای پروژه های ساختمانی و عمرانی خود را دارند می توانند برای استعلام بهترین قیمت میلگرد هشترود تبریز امروز و به روز از طریق شماره های درج شده مرتبط با کارشناسان آرسیس فولادبا دفتر فروش شرکت تماس گرفته و ضمن اطلاع از جدیدترین قیمت لحظه ای امروز، سوالات خود در ارتباط با میلگرد هشترود تبریز را در قالب مشاوره با مشاورین تخصصی آرسیس فولادمطرح و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

این مجموعه که از همان ابتدای تاسیس مجتمع فولاد هشترود از بزرگترین خریداران میلگرد تولید این کارخانه بوده و می باشد، به واسطه همکاری مستقیم با دفتر فروش کارخانه هشترود تبریز، همواره بعنوان مرجعی مطمئن برای اطلاع از بروز ترین قیمت میلگرد هشترود در بین فعالان حوزه عمران و ساختمان و مجریان طرح های ساخت و ساز خصوصی و دولتی شناخته می شود.

دلایل خرید میلگرد هشترود از آرسیس فولاد

چنانچه قصد خرید میلگرد هشترود از دفتر فروش آرسیس فولاد را دارید و بدنبال دلایلی برای اطمینان کردن به این مجموعه هستید، در ادامه می توانید دلایل ذکر شده را مطالعه فرمایید تا بیشتر با این شرکت آهن فروشی در اصفهان قلب بازار آهن ایران آشنا شوید.

  • صدور فاکتور رسمی برای خریداران نشان دهنده این موضوع است که شرکت دارای گواهی ارزش افزوده بوده و زیر نظارت سازمان مالیاتی ایران در بازار فولاد و آهن و محصولات فولادی فعال است.
  • آرسیس فولاد کلیه مجوزهای فعالیت آنلاین را از سازمان و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های آنلاین و وزارت صمت دریافت و کلیه محتوای پخش شده در فضای مجازی همچنین قیمت های میلگرد زیر نظر سازمانهای مذکور می باشد.
  • دفتر فروش ما با ارائه بهترین قیمت میلگرد هشترود تبریز (مجتمع فولاد تبریز) در سایت، کانال تلگرام و همچنین استعلام های تلفنی، همواره مورد توجه خریداران این محصول می باشد.
  • ضمانت سفارشات مشتریان عزیز از دیگر مزایای خرید میلگرد هشترود از ما بوده و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه گارانتی و خدمات ضمانت با کارشناس مربوطه صحبت نمایید.
  • این شرکت دارای جواز کسب از صنف آهن فروشان می باشد و کلیه خرید و فروش ها، معاملات و مراودات مالی با آرسیس فولاد کاملا قانونی و رسمی است.

امیدواریم دلایل مذکور در تصمیم گیری شما در زمینه خرید این محصول از کارخانه و مجتمع فولاد هشترود تبریز از شرکت آرسیس فولاد موثر و موجبات جلب اعتماد شما بازدید کننده و خریدار محترم را فراهم آورده باشد.

اطلاع از قیمت میلگرد هشترود در تلگرام

بسیاری از فعالان بازار محصولات عمرانی از جمله آهن آلات و خصوصا میلگرد با وجود فیلتر بودن تلگرام این پیام رسان محبوب در ایران، کماکان از آن بعنوان یک ابزار هم برای اطلاع از جدیدترین قیمت های بازار و همچنین برای اطلاع رسانی قیمت های خود بهره می گیرند.

آرسیس فولاد نیز که یکی از کانال های پر مخاطب و به روز در زمینه قیمت آنلاین محصولات فولادی ایران را در اختیار دارد، همگام با نوسانات لحظه ای بازار آهن و توسط مرکز پخش محتوا و قیمت این شرکت، بهترین قیمت میلگرد هشترود تبریز را در کانال خود در این پیام رسان منتشر و به روز رسانی می کند.

با استفاده از دکمه ای که در ادامه در اختیار شما قرار گرفته می توانید مستقیما به بررسی پستهای مرتبط با قیمت دیروز و امروز میلگرد هشترود در رسانه تلگرامی آرسیس فولاد بپردازید.

سوالات متداول مجتمع فولاد هشترود تبریز

مجتمع فولاد هشترود در کدام استان قرار دارد؟

این کارخانه در استان آذربایجان شرقی و در نزدیکی شهر تبریز واقع شده.

ساعت انتشار قیمت میلگرد هشترود روزانه چه زمانی است؟

با عضویت در کانال تلگرام بنگاه آهن فروشی آرسیس فولاد می توانید از جدیدترین قیمت میلگرد هشترود مربوط به امروز مطلع شوید.

فرمول محاسبه تعداد شاخه آجدار در هر بندیل چیست؟

محاسبه تعداد شاخه آجدار فرمول ندارد و بستگی به سایز میلگردهای خریداری شده دارد.

هزینه حمل سفارش من از درب کارخانه هشترود تبریز با آرسیس فولاداست؟

خیر، آرسیس فولادبعنوان تامین کننده فعالیت داشته و هزینه حمل کلیه سفارشات محصولات فولادی در بازار ایران به عهده خریداران محترم می باشد.

چگونه می توانم بخشی از مبلغ سفارش خودم را قسط بندی کنم؟

چنین گزینه ای در مراودات مالی آرسیس فولادوجود ندارد و خریداران می بایست کل مبلغ سفارش خود را بصورت نقد قبل از ارسال بار از درب کارخانه یا انبار بنگاه تسویه نمایند.

تهاتر به چه صورتی انجام می شود؟

این سوال را بسیاری مطرح می کنند. تهاتر خودرو با املاک با آهن آلات و میلگرد هشترود، امکان پذیر نمی باشد.