حفاظ استیل

حفاظ استیل نوعی محصول فلزی می باشد که جهت محافظت و نگهداری مصالح یا حفاظت از جان آدم ها به کار می رود. جهت تولید حفاظ ها از انواع لوله های استیل از جمله توپر یا توخالی استفاده می شود. نوع لوله ی مد نظر به مقدار ضخامت و همچنین محل استفاده ی میله بستگی دارد. از حفاظ های استیل برای دربهای اداری، در منزل یا تراس و همچنین جهت حفاظت از پله ها استفاده می کنیم. هر مدل از حفاظ ها برای هدف خاصی استفاده می شود به طور مثال از حفاظ های توخالی برای پله ها بهره می بریم اما در موارد دیگر مثل درب بانک یا اداره ها که نیاز به حفظ امنیت بیشتری دارند از میله های توپر استفاده می کنیم. باید به این نکته اشاره کنیم که برای خرید حفاظ استیل و فلز مدنظر باید به نوع مصرف خود خیلی دقت کنید، طبق نمونه ی دیگر برای بالکن و تراس از میله های توخالی بهره می بریم.

باید به این نکته همیشه توجه داشته باشید که حفاظ های استیل همیشه و در همه جا از کثیفی های خارجی در امان باشند و آنها را تمیز نگه دارید. این آلودگی ها ممکن است ناشی باد و باران یا هر نوع کثیفی دیگر باشد. استیل مدنظر باید از آلیاژی باشد که به راحتی قابل شستشو باشد و همینطور طراحی  گونه ای باشد که توانایی محافظت از شیشه ها را داشته باشد. شیشه ها خیلی موارد حساسی هستند و امکان شکستگی دارند حتی اگر آن ها دوجداره باشند در نتیجه محصول به کار رفته باید خیلی با دقت و کیفیت نصب شود. 

حفاظ استیل بانکی

 در مقابل درهای بانک جهت حفظ امنیت بانک نصب می شود. 

در خصوص شفاف سازی استفاده از این محصول  در بانک ها باید به این نکته اشاره کنیم که به منظور پیشگیری از دستبرد و هجوم سارقان به داخل بانک در زمان هایی غیر از زمان فعالیت بانک قرار داده می شوند.

 

برای ساخت  آن باید از جنس مرغوب و کیفیت بالا استفاده کنیم تا در نتیجه از به وجود آمدن خسارت های احتمالی جلوگیری کرده و مقاومت آن را بالا ببریم. 

این درب ها قابلیت اتصال به سیستم دزدگیر را دارند پس برای انتخاب استیل محافظ بسیار دقت کنید. این حفاظ های استیل  بانکی نه تنها در بانک ها بلکه در تمامی مکان هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند استفاده می شود. این محصول  در واقع  از مستحکم ترین انواع حفاظ ها  هستند.

در حال حاضر نصب حفاظ با استفاده از ورق استیل نه تنها باعث شکیل تر شدن محیط می شود بلکه از نظر حفظ امنیت استفاده ی بسیار بالایی دارد. حفاظ های گوناگون از جنس آلومینیوم، آهن، استیل و غیره تولید می شود و در حال حاضر در صنعت ساختمان سازی بسیار پرمصرف و پرکاربرد هستند. 

قیمت حفاظ استیل چگونه تعیین می شود؟

این محصول به علت زیبایی و ظاهر خاص و همچنین استقامت در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون هم در داخل و هم در خارج ساختمان به کار می رود. برای تعیین قیمت این محصول باید به کاربرد آن و همچنین نوع مصرف حفاظ در پروژه های گوناگون توجه کرد زیرا میزان قیمت برای افراد اهمیت زیادی دارد در نتیجه هزینه های برآورد شده با هزینه های نصب ، همخوانی باید داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت آنلاین آهن و استیل جهت تولید حفاظ با کارشناسان ما در بخش فروش در تماس باشید. 

همانطور که میدانید برای طراحی و نصب انواع این محصول مثل حفاظ پنجره از نرده های عمودی یا افقی استیل استفاده می شود. 

نحوه ی نصب حفاظ پنجره

جهت نصب ، علاوه بر ابزارآلات متخصص نصب حتما باید به تکنیک های نصب حفاظ نیز توجه کرد. این امر باید توسط کارشناسان و متخصصان انجام شود زیرا استیل به کار رفته در این محافظ ها با هزینه ی خاص و با تکنیک های ویژه ای در حفاظ کار رفته است. 

در محصول ها و مدل های گوناگون از استیل های مختلفی استفاده می شود از جمله حفاظ بالکن استیل که برای ساخت آن از محصول نوع 304 یا نرده استیل استفاده می کنیم. این مدل استیل در انواع آب و هوا، همینطور شرایط جوی مختلف و رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد. در این صورت در ساخت خانه ها و ساختمان سازی می توان به راحتی از محافظ استیل بالکن استفاد کرد تا از کودکان یا هر خطر احتمالی دیگر محافظت کرد. 

قیمت حفاظ استیل بالکن

برای تعیین قیمت با توجه به نوع کیفیت و کارایی استیل و همچنین شکل گاردهای حفاظ توجه کرد. هر چقدر ضخامت استیل بیشتر باشد در نتیجه قیمت آن افزایش پیدا می کند. اگر در ساخت محصول از استیل درجه یک 304 استفاده شود قیمت آن بیشتر خواهد شد یا همینطور اگر از طراحی دکوراتیو بهره ببریم این محصول گران تر خواهد شد. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و محصولات دیگر مثل نبشی یا قیمت ها با آهن آنلاین آرسیس فولاد تماس بگیرید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *