نکات مهم جهت خرید مقاطع فولادی

در این پست می خواهیم در مورد عنوان  “نکات قبل از خرید مقاطع فولادی ” ریز جزییات را برایتان بحث کنیم .

قبل از خرید هر نوع مقاطع فولادی مثل نبشی، ناودانی، ورق های فولادی، میلگرد، پروفیل و …. باید به نکات زیادی توجه داشته باشید که مجموعه آهن آنلاین آرسیس فولاد ارائه دهنده اطلاعات جامع در این مورد می باشد. جهت ساخت هر سازه به متریال های گوناگونی نیاز است و باید توجه داشته باشید که مقاطع فولادی از محصولات خیلی پرکاربرد در صنعت ساخت و ساز می باشد. نکات خاصی قبل از خرید مقاطع فولادی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید.

 

نکات ضروری خرید مقاطع فولادی

از پرمصرف ترین انواع ساختمان ها و سازه ها، ساختمان های فولادی می باشند، علت کاربرد فراوان این سازه ها، استقامت بالا و دوام آنها است. قبل از هر چیز برای خرید مقاطع فولادی توجه کنید که نیاز شما دقیقا چیست و چه سازه ای مدنظر دارید. استانداردهای خود را بسنجید و گنجایش کاری خود را مدنظر قرار دهید. در این مرحله مهندسین عمران ساختمان میتوانند شما را برای انتخاب نوع مقطع مورد نیازتان یاری کنند.

پس از اینکه از نوع مقطع مورد نیاز تان اطمینان یافتید، حتما قیمت کارخانجات  مختلف را بسنجید و به  بنگاه های مختلف فروش آهن آلات سربزنید. این عمل باعث میشود که محصول مورد نظرتان را با بهترین قیمت خریداری کنید و از خرید با قیمت هایی که غیرمنصفانه ارائه می شود مصون بمانید. با مراجعه به وب سایت آهن آنلاین آرسیس فولاد میتوانید قیمت انواع محصولات فولادی را در کوتاه ترین  زمان مشاهده و  قیمت های کارخانه های مختلف را بررسی کنید.

پس از معلوم شدن نوع مقطع مورد کاربرد، قیمت های گوناگون را استعلام کنید و به بنگاه های مختلف تماس بگیرید.

 

نکات قابل توجه خرید میلگرد

به طور دو مدل میلگرد ساده و آجدار در صنعت وجود دارد. از میلگرد ساده به طور معمول در مصارف صنعتی و ساخت نما استفاده میشود. و از میلگرد آجدار در ساخت سازه های بتنی استفاده میشود. اختلاف این مقاطع در درصد کربن به کار رفته در تولید آنها است. قیمت میلگرد در کارخانجات مختلف و توسط عرضه کننده های موجود گوناگون می باشد. کالای تولیدی در کارخانه های مختلف دارای علامت های اختصاری متفاوتی هستند، به عنوان مثال روی میلگرد تولیدی کارخانه ذوب آهن اصفهان کلمه ESCO CU حک شده است و روی میلگرد تولید شده در کارخانه ی امیرکبیر کلمه AKS CT . در نتیجه هر کدام از این برند ها و نکات مربوطه روی قیمت هایی میلگرد تاثیر می گذارد. 

 

 

نکات اساسی خرید پروفیل

پروفیل یکی از متنوع ترین مقاطع فلزی است که هر یک از آنها کاربردهای خاص خود را دارند، از انواع پروفیل میتوان به نبشی، ناودانی، لوله، قوطی، تیرآهن و… اشاره داشت.

از انواع متنوع مقاطع فلزی در واقع پروفیل است که هر مدل پروفیل کاربرد خاصی در صنعت دارد. به طور مثال از ناودانی در پوشش دهی سقف ساختمان ها استفاده می شود. 

پروفیل قوطی در دو نوع پروفیل صنعتی و ساختمانی در بازار یافت می شود که  از مدل های صنعتی عموما  جهت صنایع نظامی، خودروسازی و… استفاده می شود. و در دو نوع توپر و توخالی در بازار ایران به فروش میرسد. و از پروفیل های ساختمانی جهت تولید درب، پنجره و نرده بهره می بریم. پس مدنظر داشته باشید که قبل از خرید پروفیل حتما به قیمت و کاربرد پروفیل مدنظر خود توجه کنید. 

 

نکات ضروری خرید لوله

لوله های فلزی و فولادی به دلیل مصرف زیاد در ساختمان ها و صنعت کاربرد زیادی در انتقال دادن سیالات داشته و به همین دلیل فروش این مقطع خیلی مورد توجه متخصصان و سازنده های ساختمان سازی دارند.

قبل از خرید محصولات فلزی از جمله لوله باید درباره انواع گوناگون کارخانه های تولید کننده لوله، ویژگی های خاص هر کدام و کاربرد خاص آنها توجه داشته باشید. حتما قیمت لوله ها را از نظر مقرون به صرفه بودن اقتصادی بسنجید.

به طور مثال از انواع لوله های  درزدار عموما برای عبور آب و گاز استفاده می شود در نتیجه به کاربرد و استفاده ی لوله ی خریداری شده حتما دقت کنید.

قیمت لوله را با توجه به قطر، جنس و اندازه ای که دارد گوناگون است، برای اطلاع از قیمت و خرید انواع لوله مانیسمان، گالوانیزه، داربستی، لوله سیاه و لوله مبلی با شماره تماس های آهن آنلاین آرسیس فولاد تماس حاصل فرمایید. 

 

نکات مورد توجه خرید انواع ورق فولادی 

ورق فولادی به فلزی مسطح مشهور است که ساختار سازنده ی آن فولاد باشد. از ورق فولادی در هر نوع صنعتی بهره می بریم در نتیجه در  انواع مختلفی از آنها استفاده می کنیم. کارخانه های مختلف تولید کننده ی ورق را از طریق سایت آهن آنلاین آرسیس فولاد بشناسید و برای استعلام قیمت با کیفیت ترین ورق با ما در تماس باشد.  مهمترین و پرکاربردترین انواع ورق فولادی: ورق سیاه، ورق روغنی، ورق گالوانیزه، ورق آجدار، ورق اسیدشویی و ورق روغنی هستند که به صورت رول یا شیت در بازار عرضه میشوند.  

جهت خرید ورق های فولادی گوناگون و کسب اطلاعات بیشتر از آهن آنلاین آرسیس فولاد مشاوره  رایگان دریافت کنید.  تلفن 54774

 

در این پست می خواهیم در مورد عنوان  “نکات قبل از خرید مقاطع فولادی ” ریز جزییات را برایتان بحث کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *