جدول اشتال ناودانی

جدول اشتال ناودانی

جدول اشتال ناودانی

اگر بخواهیم جدول‌اشتال ناودانی را توضیح دهیم باید بگوییم به جدولی که اندازه های استاندارد ناودانی به همراه تمامی ابعاد زیر مجموعه آن را دارا می باشد. جدول اشتال ناودانی فولادی می گویند.

اطلاعات کامل در مورد انواع وزن و اینرسی، سطح برش ، شعاع ، ارتفاع های مختلف و همچنین ضخامت های مختلف مربوط به ناودانی  در جدول زیر آورده شده است .

این محصول U شکل   به صورت سطح مقطع Open  یا باز،  از دو طریق نورد گرم و نورد سرد (انواع روش ها ساخت ناودانی) ساخته شده است. و در واقع پروفیلی می باشد که از یک سطح افقی horizontal و دو سطح عمودی Vertical تشکیل شده است . که از قسمت درونی مقطع به صورت منحنی می باشد .

معمولاً مهندسینی که با این محصول فلزی کار می کنند با اصطلاحاتی از قبیل بال ، جان ، شعاع ، ارتفاع ، ضخامت  و ژیراسیون و غیره  آشنا هستند.

برای مثال “عمق” به میزان فاصله بالایی تا قسمت پایینی ناودانی اتلاق می گردد. همچنین اگر در متنی مهندسی برای مثال گفته شود که مقدار ارتفاع یک ناودانی 10 سانتی متر می باشد، در واقع به آن ناودانی نمره 10 را نسبت می دهند.

جدول اشتال برای انواع ناودانی در زیر آورده شده است :

جدول اشتال ناودانی

جدول اشتال ناودانی (مشخصات ناودانی از لحاظ ابعاد و اندازه)

برای خرید انواع نبشی و ناودانی (سبک و سنگین یا ساده و مشبک ) و دریافت آخرین قیمت نبشی و قیمت ناودانی UNP با کارشناسان برجسته آرسیس فولاد آسمان با تلفن 54774 در ارتباط باشید .

راهنمایی و ارتباط رایگان در رابطه با ناودانی UNP و UPE و نبشی Angle iron .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *