قیمت پروفیل | فروش پروفیل

فولاد یکی از مواد برگزیده برای تولید بسیاری از عناصر ساخت و ساز، ساختمان، حمل و نقل،محصولات مصرفی مختلف است.پروفیل های فلزی محصولاتی هستند که در یک قالب خاصی  نورد،کشیده و فشرده شده اند که دارای سطح مقطع یکسانی در سرتاسر طول آن می باشند. در ادامه قیمت پروفیل را به همراه انواع آن بررسی می‌کنیم.

قیمت پروفیل

تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله شرکت تولید کننده، نوع آن و ضخامت و ابعاد آن متفاوت می باشد .

انواع پروفیل

از این نظر که سطح مقطع آنها باز یا بسته باشد می توان آنها را به دو دسته مقطع باز و بسته تقسیم نمود

پروفیل ساختمانی

با توجه به گستردگی استفاده از آن در ساختمان ها، پرو‌فیل های ساختمانی هم مقطع باز و هم بسته هستند، اینها هم از فرایند نورد گرم (قوطی) و هم از نورد سرد (ناودانی) بوجود می آیند و هم می توانند شامل هر دو نوع از اینها که بصورت ترکیبی از محصول فرایند نورد سرد و گرم ایجاد گردند.

پروفیل صنعتی

بعنوان اجزای اصلی ساخت بسیاری از محصولات صنایع مختلف (خودرو سازی،حمل و نقل،صنایع نظامی و…) از این نوع استفاده می گردد .فرایند تولید آن نیز همانند نوع ساختمانی آنها هم از نورد گرم و هم از نورد سرد و ترکیبی ازمحصول نورد گرم و سرد می باشد

پروفیل گالوانیزه

طی فرایند گالوانیزه کردن این محصول پوششی برای جلوگیری از زنگ زدگی از جنس روی به آن اضافه می گردد و کاربرد آن بعنوان سینی کابل،گلخانه و… می باشد

پروفیل مبلی

یکی از انواع محصولات با ضخامت زیر 1.5 میلی متر که جز پرو‌فیل های سبک محسوب می شود.ظرافت و دقت در ساخت این محصول بخاطر حساسیت محل استفاده آن اهمیت زیادی دارد که از جمله کاربرد های آن در صنایع خودرویی،دوچرخه، مبل سازی و… می باشد.

پروفیل z

یکی از انواع پرو‌فیل با مقطع باز می باشد نوع z به سه روش مختلف تولید می شود:گالوانیزه ، آلومینیم و pvc .کاربرد آن در سوله های بزرگ ، پارکینگ و… می باشد.

پروفیل استیل و آلومینیم

در دسته پرو‌فیل سبک قرار دارد و به خاطر خاصی شکل پذیری در صنایع هوایی هم کاربرد دارد بیشترین کاربرد پرو‌فیل های آلومینیمی در ساخت درب و پنجره می باشد.

کارشناسان سایت آرسیس فولاد در زمینه فروش پروفیل، فروش میلگرد، فروش تیرآهن، فروش ناودانی و فروش نبشی آماده پاسخگویی شما هستند.

** شماره تماس:  54774 – 021