ورق سیاه چیست، قیمت ورق سیاه

ورق سیاه از خانواده ورق گرم می باشد که یکی از انواع ورق هایی که توسط فرایند نورد گرم تولید می شود، ورق سیا‌‌ه نامیده می شود ،دلیل نامگذاری این ورق به خاطر این ست که در فرایند نورد گرم دما بالا می باشد و باعث ذوب اجزای تشکیل دهنده ورق می شود و باعث تغییر رنگ آن و تیرگی ورق می شود.

قیمت ورق سیاه

از عوامل موثر بر قیمت ورق سیاه می توان به ضخامت ورق که از 1.8 تا 100 میلیمتر متغیر می باشد ، برندهای تولید کننده که کیفیت های مختلفی را ارائه می دهند و ابعاد ورق می باشد. به جهت استعلام قیمت روز و آگاهی از آخرین تغییرات قیمت فروش ورق فلزی سیا‌‌ه با کارشناسان سایت تماس حاصل فرمایید.

فرایند تولید ورق گرم

در حالی که قطعه فلزی فرایند نورد را طی می کند دما به بیش از 1400 (760 درجه سانتی گراد) درجه فارنهایت یا حتی بالاتر می رود.

چنین درجه حرارت بالایی در فرایند نورد به تولید ورق فلزی با ضخامت 16/1 تا 16/5 اینچ کمک می کند چنین عمقی به دست می آید زمانی که ورق های فلزی در یک فرایند بسیار ظریف قرار دارند.

کاربرد ورق سیاه

به دلیل قیمت پایین تر ورق سیا‌‌ه نسبت به ورق های فلزی دیگر، استفاده از آن در صنایع بزرگتر، قیمت تمام شده محصول را پائین می آورد از جمله کاربردهای ورق سیا‌‎‌‌ه می توان به تولید تجهیزات کشاورزی، صنایع خودرو،صنایع فلزی سنگین، تانکرسازی و… اشاره کرد.

خرید ورق سیاه

کارشناسان فروش سایت آرسیس فولاد، با توجه به نیاز شما، بهترین قیمت و کیفیت مناسب همراه با استانداردهای لازم را برای فروش ورق سیا‌ه، قیمت میلگرد، فروش تیرآهن، قیمت نبشی و قیمت ناودانی ارائه می کنند.

*** شماره تماس: 54774 – 021