بازار آهن

از جمله خبرهای مهم بازار آهن در تاریخ 22 دی ماه می‌توان به مصاحبه مهندس کفعمی مدیرعامل هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان که یکی از حامیان اصلی جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران هستند اشاره کرد که در یادداشتی در چیلان و روزنامه صنعت به چاپ رسیده است و همچنین برنامه های افتتاحیه دومین جشنواره و نمایشگاه فولاد که به مدت چهار روز از ۲۳ دی ماه تا ۲۶ دی ماه سال جاری برگزار گردیده است. خبرهای دیگر در روز ۲۲ ماه می توان به برگزاری کارگاه های آموزشی و پنل های اختصاصی در جشنواره اشاره نمود همچنین سخنرانی دکتر بهرام سبحانی رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد که در این نمایشگاه ایراد گردید از جمله خبرهای مهم آهن و فولاد کشور هستند.

همچنین از دیگر اخبار مهم بازار آهن در مورد قیمت ها به صورت زیر می باشد قیمت کلاف ساده فولاد نطنز به صورت ثابت و رشد آرام ادامه پیدا کرد.
همچنین قیمت ورق سیاه کاویان به همین منوال پیش رفت قیمت ورق فولاد مبارکه بدون نوسان بود همچنین قیمت میلگرد کوثر اهواز ۵۰۰ ریال کاهش از خود نشان داد قیمت تیراهن نورد کوثر اهواز به مقدار ۱۰۰۰ ریال کاهش از خود نشان داد قیمت کلاف ساده نورد کوثر اهواز رشدی بدون نوسان و بسیار آرام را تجربه کرد قیمت میلگرد آجدار سرمت ابرکوه و فولاد کاران افق ثابت ماند و همچنین فولاد سیرجان هزار ریال کاهش از خود نشان داد قیمت ورق رنگی فولاد هم همانند کلاف ساده فولاد نطنز بدون رشد و بدون سقوط با آهنگی ثابت به قیمت قبلی خود ادامه داد.

2 دیدگاه “در بازار آهن در 22 دی ماه چه گذشت

  1. خریدار آهن مکان گفت:

    قیمت خرید و فروش نبشی و ناودانی رو برای امروز می خواستم . اگه شد برام پیام بذارید . البته خودم تماس میگیرم تا آخر امروز
    مطالب سایت و اخبار هاتون بسیار عالی و محتوای مناسب دارند

    1. فلزات آهن مکان گفت:

      ممنون آقای مهندس برادران ، الان همکاران باهاتون تماس میگیرند و لیست قیمت خرید و فروش رو ارائه می دهند . در مورد اخبار ها هم باید بگیم که به جز اخبار روز آهن و فولاد برنامه های بیشتری در مورد مطالب علمی و آموزشی آهن و فولاد در راه داریم . امید به خدا که هر چه زودتر بخش علمی فلزات سایت رو راه اندازی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *